עדשות גובו

עדשות גובו הן חלק בלתי נפרד מהמקרן. הרי בלעדיהן - המקרן הינו סתם גוף תאורה עוצמתי. על עדשות הגובו מיישמים את האלמנט שאנו רוצים להקרין, בין אם זה לוגו, פרסום, תמונה וכו'.
אנו תמיד שמים דגש על איכות הגובואים שאנו מספקים על מנת שהתוצאה הסופית של ההקרנה תיהיה באיכות המקסימלית ולשביעות רצון הלקוחות.
 
תהליך יצירת הגובואים הינו מורכב ודורש מיומנות רבה. רוב הגובואים שלנו מיוצרים על ידי מכונת לייזר ובעזרת יצירת שכבות צבע לקבלת הגרפיקה הרצויה. בתהליך עצמו אנו שמים דגש להתאמת הצבעים על מנת לקבל ( לאחר ההקרנה) את רמת הצבע הקרובה ביותר לגרפיקה כפי שניתן לראותה במסך המחשב או בהדפסה. חשוב להבין שמבחינת התאמות הצבעים - ייתכן ויהיו הבדלי צבע קטנים בין הגרפיקה לתוצאה המוגמרת, זאת מכיוון שאנו משתמשים בעדשות בצבעי פנטון שלא נותנים את כל מגוון הצבעים הקיימים.
 
יש לשים לב לגודל הגובו - שכן, לכל מקרן או סדרת מקרנים יש צורך בגודל גובו שונה. לכן אנו ממליצים לדעת מראש מה הגובו שאתם בדיוק צריכים, או לחלופין - אם רכשתם מקרן מאיתנו - אנו נדע בדיוק איזה גובו מתאים למקרן שלכם.
 
כל צבע בעדשת הגובו מחולק לעדשה או זכוכית נפרדת לכן, בעת ההזמנה חשוב לעמוד את כמות הצבעים הנמצאים בגרפיקה על מנת לקבל הצעת מחיר מתאימה ורלוונטית לגרפיקה שלכם.
קבוצות הצבעים והמחירים מתחלקות למספר הצבעים עד צבע מלא - צבע יחיד | 2 צבעים | 3 צבעים | צבע מלא | גווני אפור
 
לבן - לא נספר כצבע מכיוון שהוא בעצם הצבע של התאורה. שחור לעומת זאת - הוא בעצם חסימה של האור ודורש התייחסות ועדשה נוספת - לכן הוא כן נחשב כצבע.

גובו צבע אחד לדוגמא

Image

גובו 2 צבעים לדוגמא

Image

גובו 3 צבעים לדוגמא

Image

גובו גווני אפור לדוגמא

Image

גובו צבע מלא לדוגמא

Image

גובו מתכת ( רק צבע אחד - שחור לבן)

Image
תהליך הזמנת הגובו

שליחת קבצי הגרפיקה

בשלב הראשון, נבקש שתשלחו לנו את קבצי הגרפיקה על מנת שנוכל לעמוד את כמות הצבעים ולתת לכם הצעת מחיר מתאימה.
לאחר מכן נעצב את סקיצת הגובו ונשלח לכם לאישור.

הכנת הגובו

לאחר ביצוע ההזמנה והתשלום אנו נתחיל בייצור הגובו. שלב זה יכול לקחת בין 2-10 ימי עסקים בהתאם למורכבות הגובו ודרישות הצבעים. 

בדיקת צבע ואיכות

אנו נבצע בדיקת התאמת צבע ואיכות החריטה לקבלת מקסימום איכות.

אריזה ושילוח

זהו, סיימנו. נארוז ונשלח את הגובו ומה שנשאר לכם לעשות זה להתקין אותו בקלות. תתחדשו.
Image

אודותינו

לוגולד הוקמה במטרה לייצר חווית מיתוג מיוחדת לבעלי עסקים. בעזרת שימוש במקרני גובו ניתן להקרין כמעט כל תוכן פרסומי או מיתוגי.

המקרנים נותנים פתרון מעולה בעיקר לבעלי עסקים שרוצים למשוך קהל ולהבליט את העסק שלהם משאר העסקים הסובבים אותם.

הצטרפו אלינו - מבטיחים שלא תתחרטו!

השאר טלפון לחזרה

הכנס מספר טלפון לחזרה
כל הזכויות שמורות ללוגולד - מיתוג בתאורה - יבוא ושיווק מקרני .גובו למיתוג מקרני לוגו | מקרני גובו | מיתוג בתאורה | לוגו ממותג לעסקים | מקרן לוגו לעסקים | הקרנת לוגו פרסומי | מיתוג עסקים התוכן באתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד

חיפוש

צור קשר