שאלות ותשובות

יש לך שאלה? אולי כבר יש לנו תשובה.
לא מצאת את מה שחיפשת? מוזמן ליצור עמנו קשר.
מה זה גובו?
הגובו היא עדשה העשויה מזכוכית או מתכת  שמתקינים בתוך פרוג'קטורים ייעודיים אשר בעזרתם ניתן להקרין גרפיקות וטקסטורות שונות למרחקים שונים.
מה זה מקרן גובו?
ישנם המון סוגים של מקרני גובו. שחורים, כסופים, לבנים, בעוצמות שונות, מסתובבים, מתחלפים וכו'
לכולם אותה מטרה וצורת עבודה דומה. קרן אור הנפלטת מנורה(בד"כ לד) שעוברת דרך הגובו ( בד"כ זכוכית או מתכת) ומשקפת או יוצרת באמצעותו צורות וטקסטורות שונות.

לכל מקרן גובו ישנו טווח עבודה שונה בהתאם לעוצמת הנורה, גודל הגובו, ומשתנים נוספים.

חשוב להתאים את העדשה למקרן ואת המקרן לצרכים שלכם.
מה ניתן להקרין בעזרת מקרן גובו?
באמצעות יצירת עדשת גובו מותאמת אישית ניתן להקרין כמעט כל גרפיקה ע"י מקרן הגובו.
החל מלוגו, פרסומות, הודעות, התראות ואזהרות ואפילו בעזרת התאמות נוספות גם צורות נעות כמו אפקט מים ואפקטים נוספים. האפשרויות רבות ולכם נשאר רק לדמיין.
כיצד מייצרים את עדשת הגובו?
תהליך ייצור העדשה מורכב מאוד ויש לשים לב להמון גורמים שונים. תהליך הייצור מתחיל באבחנת מספר הצבעים בגרפיקה המבוקשת, לאחר  מכן בחירת צבע העדשות המתאימות או ייצור צבע חדש לפי הצורך. אח"כ עורכים את הגרפיקה ומתאימים אותה לתבנית הגובו ובעזרת מכונת לייזר מתאימה חורטים כל צבע על העדשה המתאימה. תהליך זה מתאים לייצור גובו עד 3 צבעים - בתמונות של 4 צבעים או צבע מלא - יש להשתמש או בשכבות CMYK ובחריטה ממוקדת יותר או בתהליך הטמעת הצבע בתנאי מעבדה.
לאיזה מרחק הגובו מקרין?
ישנם סוגים שונים של מקרנים בעוצמות שונות והתאמות שונות אשר מקרינים למרחקים שונים. בגדול, מרחק ההקרנה תלוי במשתנים כמו עוצמת הלד, עדשות הפוקוס ורמת הלוקס או במקרה שלנו - עד כמה המקום אליו מקרינים הוא חשוך.

בהנחה שהתאורה אופטימלית ומקום ההקרנה חשוך - ניתן להקרין למרחקים של עד עשרות  מטרים ואף יותר.
איך מתבצע תהליך ההזמנה?
תהליך ההזמנה מתחיל לאחר שעזרנו לכם להתאים את המקרן לצרכים שלכם. לאחר מכן - תעבירו לנו את קבצי הגרפיקה ( ברזולוציה ו-DPI כמה שיותר גבוהה), אח"כ אנו נבחן את מספר הצבעים הדרושים ליצירת הגובו ונשלח לכם הצעת מחיר. לאחר התשלום, נשלח לכם גרפיקה סופית לאישור ונעדכן אתכם בזמן הייצור ( לרוב בין 2-4 ימי עסקים). לאחר אישור הגרפיקה נעביר את הגובו לייצור, נבדוק אותו, נתקין אותו במקרן הלד(אם הוזמן) ונשלח לכם את החבילה(:

זמן האספקה המרבי הינו 18 ימי עסקים - לרוב זמני האספקה מהירים יותר אך תלוי בצבעים הנדרשים ובתפוסת המלאי שלנו.

זהו, כל מה שנשאר לכם לעשות זה להתקין את הגובו ולהתחיל למתג כמו אלופים!
איך מתקינים את המקרן?
ההתקנה של המקרן פשוטה מאוד - בחר את המיקום הרצוי ( יש להעדיף הקרנה בזווית של 90 או 0 מעלות לקבלת מקסימום איכות ופרופורציות נכונות)
לאחר מכן יש להתקין את המקרן בעזרת קידוח מספר ברגים והרכבת המקרן. יש להכין מראש נקודת חשמל קרובה למקרן או להעזר בהארכה מנקודה קרובה. בסוף, מה שנשאר זה לסובב את עדשת הפוקוס של המקרן כדי לפקס את התמונה לקבלת איכות מקסימלית - וזהו, תתחדשו!
איזה סוג גרפיקה אני צריך לשלוח לכם?
העדיפות שלנו היא לקבלת קבצים בפורמט .AI / .PSD / .PDF  בשימוש ברזולוציה גבוהה ו- DPI גבוה כמה שיותר.
אך ניתן לשלוח כל קובץ תמונה - בהנחה שהרזולוציה מספיק גבוהה - ואנו נדאג לשאר הפרטים.

חשוב להדגיש שאיכות ההקרנה היא מעולה אך צריך לזכור שישנם המון משתנים שמשפרים או פוגעים באיכות התמונה, כמו למשל - משטח ההקרנה, תאורת סביבת ההקרנה, איכות הגרפיקה ועוד'

חשוב לזכור שהתאמת הצבעים אינה 100% מכיוון שבתהליך ההכנה אנו משתמשים בעדשות בצבעי פנטון ובנוסף לצבע התאורה עצמה יכול להיות שינוי של עד 20% בצבע הפלט.

בכל מקרה אנו עושים את מירב המאמצים להתאים את צבע הפלט לצבע הגרפיקה המקורית.
האם אתם מספקים התקנה למקרן?
אנו מספקים שירותי התקנה למקרנים בתשלום נוסף.
מחיר ההתקנה משתנה בהתאם לצרכי ההתקנה. חשוב שבמקום ההתקנה תיהיה נקודת חשמל קרובה, עדיף ממש בסמוך למקום ההתקנה, אחרת צריך לבצע הארכה של נקודה ממקום אחר.

מחירי ההתקנה נעים בין 250ש"ח - 800 ש"ח  בהתאם למורכבות ההתקנה.

בכל מקרה - אנו נשמח לעזור לכם טלפונית בכל שלב ההתקנה בחינם!

שימו לב, אנו לא מבצעים העברה של נקודות חשמל פנימיות - לשם כך יש להעזר בחשמלאי מוסמך.
איך לבחור מיקום נכון להתקנה?
כדי לבחור מיקום נכון להתקנה חשוב להבין שכל שינוי במרחק משנה את גודל האובייקט המוקרן. לא ניתן לשנות ידנית את גודל האובייקט המוקרן.

למשל, בהנחה שמרחק ההתקנה משטח ההקרנה הוא 3 מטרים - עליכם לבדוק מה יהיה גודל האובייקט המותקן.

להסבר מפורט יותר  ניתן להעיזר בעמוד המידע שלנו - לחץ כאן מעבר לעמוד המידע
מה זמני האספקה?
זמני האספקה הינם עד 14 ימי עסקים למקרנים וגובואים עד 3 צבעים.
ועד 18 ימי עסקים לגובו בצבע מלא.


זמן ייצור הגובו לוקח זמן מכיוון שיש צורך לעשות התאמת צבעים, וכמו כן להכין או לדאוג לזכוכיות בצבעים התואמים את הלוגו שלכם.
האם ניתן להקרין באור יום?
הקרנות הגובו לא מיועדות לשימוש באור יום (תאורת השמש) מכיוון שלא יראו טוב את ההקרנה. כמובן שישנם מקרים שאם האזור יחסית מקבל פחות אור או מוצל, ניתן יהיה לראות את ההקרנה - כמובן שלא כמו בתאורה לילית.

כן ניתן להקרין במבנים או בחללים פנימיים בתנאי תאורה פנימיים, גם שם כמובן תלוי בתנאי התאורה הסביבתיים וכמות האור שיש במקום.
Image
Image
Image

אודותינו

לוגולד הוקמה במטרה לייצר חווית מיתוג מיוחדת לבעלי עסקים. בעזרת שימוש במקרני גובו ניתן להקרין כמעט כל תוכן פרסומי או מיתוגי.

המקרנים נותנים פתרון מעולה בעיקר לבעלי עסקים שרוצים למשוך קהל ולהבליט את העסק שלהם משאר העסקים הסובבים אותם.

הצטרפו אלינו - מבטיחים שלא תתחרטו!

השאר טלפון לחזרה

הכנס מספר טלפון לחזרה
כל הזכויות שמורות ללוגולד - מיתוג בתאורה - יבוא ושיווק מקרני .גובו למיתוג מקרני לוגו | מקרני גובו | מיתוג בתאורה | לוגו ממותג לעסקים | מקרן לוגו לעסקים | הקרנת לוגו פרסומי | מיתוג עסקים התוכן באתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד

חיפוש

צור קשר